אודות

אודות

העתקות ישראל

כבר למעלה משני עשורים שאנחנו שמים את הלקוחות שלנו במרכז, מתחייבים ומספקים שירות אמין, מקצועי והכי חשוב בעולמנו היום - מהיר.

עשרות עובדים עומדים לשרותכם, במגוון מחלקות, בכדי לספק לכם מענה - החל משלב הרעיון ועד האספקה דרך ביצוע מקצועי ללא פשרות.

ההון האנושי, המקצועיות והניסיון הם אלו שמאפשרים לנו להפיק ולייצר כל אתגר.
הטכנולוגיה החדישה מאפשרת לנו לתת לכם מגוון רחב של פתרונות חדשים, מעבר למוצרים המוכרים כגון: שירותי העתקות, צילומי צבע, שירותי פלוטר, הפקת הדמיות ותצ"אות בכל גודל שנדרש - כיום יש באפשרותכם להזמין מגוון מוצרים להדפסה על זכוכית, פרספקט, שילוט פנים למשרדים, מארזי דיירים, מתנות מודפסות לעובדים ולקוחות ועוד במגוון גדלים וחומרים.

50 עובדים, 5 סניפים, הלקוח תמיד במרכז.
העתקות ישראל.

ניסיון רב השנים שלנו מאפשר מתן מענה משלב תרגום רצון הלקוח ועד לרעיון בר ביצוע, תוך העמדת הלקוח ודרישותיו לפני הכול ואספקת מוצר מוגמר במהירות ובאיכות מעולה.
כל המחלקות שלנו מצוידות בטכנולוגיה חדשנית, המאפשרת עבודה מהירה, מדויקת ואיכותית ויכולת טיפול בקבצים ממגוון התוכנות הקיימות בשוק.

ברשותנו פריסה רחבה של חמישה סניפים, ציוד חדיש ועדכני,
מחירים נוחים ושירות אמין ומנוסה.

אנו מתחייבים למתן שירות אמין, מקצועי ומהיר.

היסטוריה

שרון שבעוני – בעלת החברה,  נשואה+3, החלה את דרכה בתחום כנערה בגיל 13, כאשר התייצבה לעבודה במכון העתקות מיד עם תום שעות הלימודים. בשנת 1993 כבר הקימה חברה משלה בשם “העתקות חיפה בע”מ”. בתחילת הדרך, בסניף חיפה שבכרמל, עבדה בכוחות עצמה עם שליח אחד, תוך לקיחת התחייבויות רבות, לשם הקמת העסק וביסוסו ורכישת ציוד משוכלל. חיבתה העזה לתחום, כמו גם אמונה האין סופי בו, נתנו את אותותיהם וההצלחה לא אחרה לבוא.

נכון להיום מונה החברה חמישה סניפים: חיפה (בכרמל), קרית מוצקין, ת”א חדרה והסניף הראשי נשר.

צמיחתה והתרחבותה של החברה, המתעתדת להמשיך ולגדול, חייבו נקיטת צעדים לשינוי שמה. אי לכך ובהתאם לזאת, החל מתאריך 1/9/2015 שונה שם החברה להעתקות ישראל.

חזון

אנו בחברת העתקות ישראל, שמנו לעצמנו למטרה להוביל את תרבות מכוני ההעתקה בישראל. לצורך הגשמת חזון זה אנו נשענים על ההבנה כי ישנם מספר אלמנטים עיקריים הבונים חברה מובילה:

שירות איכותי והגינות בכל צעד הם אבני היסוד עליהם השתתנו את חברת העתקות ישראל. אנו מאמינים כי עבודה מסורה ומקצועית היא זו המאפשרת שגשוג, הצלחה ומתן תוצאות לטווח הארוך. הערכים המובילים אותנו קדימה הינם הגינות, איכות, והשאיפה לפעול מתוך ההנחה כי הלקוח תמיד צודק.

  • הוגנות – נחתור לנהל את עסקינו בהגינות וביושר.
  • עובדים שמחים – נאפשר תנאים טובים בה עובדנו ישגשגו ונפעל לייצר בהם גאווה במקצוע.
  • איכות – נספק ללקוחותינו מוצר איכותי ללא פשרות, תוך הובלת הדרך בנושאים טכנולוגיים.
  • לקוחות מרוצים – נשאף כי כל לקוח ייצא מרוצה מכל עסקה, ויקבל את התוצר הטוב ביותר.

אנו שמחים להזמינכם להצטרף ללקוחותינו המרוצים
העובדים איתנו לאורך השנים, פרויקט אחר פרויקט.